Нађени су на дубини четири километра. На месту на којем нису радили никакви апарати напревљени људском руком, на којем није било никада никаквих истраживања. Како је обвјавио Express.co.uk, на чудне трагове су наишли британски истраживачи из Националног океанографског центра из Саутхемптона. Реч је о траговима дугачким око два и по метра, а дубине око 30 центиметара.
Откривени су помоћу дубоководног робота. Британци сматрају да су трагови такви и тако распоређени да је искључено да их је могла оставити нека риба или другља морска животиња.
Додуше, један од њих – Ли Марш – допушта могућност да их је оставио неки кит, с обзиром на то да океанографи имају разлога да претпостављају да они понеакд могу заронити и на такву дубину.
Против такве претпоставке, међутим, говори распоред трагова који није насумичан и тешко да потичу од кита.
Зато се и неке Маршове колеге приклањају хипотези да је такве трагове могла оставити само “ванземаљска техника”.
Почео је раскол у Православљу. Више о томе сазнајте ОВДЕ.
Извор: fakti.org




