Најновије

Агресивност НАТО-а према Русији иде до тачке кључања

МОСКВА- Интензивирање САД и НАТО офанзивног потенцијала у близини руске границе не представља претњу само за Русију, већ и за њене савезнике, изјавио је секретар руског Безбедносног савета Николај Патрушев.
НАТО (Фото: nato.int)

НАТО (Фото: nato.int)

Вашингтон и Брисел представљају претњу за Русију и њенe савезнике, изјавио је секретар Савета безбедности Русије Николај Патрушев.
Интензивирање Америчког и НАТО офанзивног потенцијала у близини руске границе не представља претњу само за Русију, већ и за њене савезнике, изјавио је секретар руског Безбедносног савета Николај Патрушев.
Прочитајте још:Стрелков предвиђа пропаст Украјине и наставак рата на истокуПОРОШЕНКО: Бојим се, ми смо у правом рату с Русијом!
„Индиректне акције“ постале су типичне у борби влада за своје интересе: коришћења протестног потенцијала становништва, радикалних и екстремистичких организација и приватних војних кампања. Агресивност САД и НАТО-а према Русији расте, што не ствара претње само нама, већ и нашим савезницима, оценио је Патрушев. Извор: rs.sputniknews.com

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА